طراحی وب سایت, طراحی سایت, طراحی پرتال, طراحی وب, پرنیان وب

  • پرنیان وب : طراحی وب سایت , طراحی وب سایت داینامیک , طراحی وب سایت شرکتی , طراحی وب سایت شخصی , طراحی سایت , طراحی وب , طراحی پرتال

  • پرنیان وب : طراحی پرتال , بهینه سازی سایت و سئو , طراحی پورتال , طراحی پرتال شرکتی , طراحی پرتال سازمانی , افزایش رنکینگ وب سایت , طراحی وب سایت


Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Unable to access /home/nkjarcom/public_html/templates/ja_ores/params.ini in /home/nkjarcom/public_html/templates/parnian/html/com_content/article/default.php on line 41

Warning: file_get_contents(/home/nkjarcom/public_html/templates/ja_ores/params.ini) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /home/nkjarcom/public_html/templates/parnian/html/com_content/article/default.php on line 41

طراحی وب سایت داینامیک, طراحی سایت داینامیک, طراحی داینامیک وب

وب سایت داینامیک - پرنیان وبیک وب سایت داینامیک، وب سایتی است که محتویات صفحات آن بصورت دوره ای و خودکار تغییر می کند. یک وب سایت داینامیک از دو قسمت اصلی تشکیل شده است :

  1. کدهای استفاده شده در پس زمینه که معمولاً از چشم کاربر مخفی است.
  2. محتویات صفحات که توسط مخاطبان رویت می شود.

کدها پس زمینه محتویات صفحات را بنا بر درخواست کاربر بطور هوشمندانه به وی نشان می دهند. این کدها معمولاً با زبانی به غیر از HTML نوشته می شوند. معمولاً کدها اطلاعات را از یک پایگاه داده دریافت کرده و آن را به نمایش در می آورند. اگر اطلاعات درون پایگاه داده تغییر کند، اطلاعات به نمایش در آمده توسط کدها نیز تغییر می کند. هدف بوجود آمدن وب سایت داینامیک، اتوماسیون است. در وب سایت های داینامیک می توان براحتی صفحات و محتویات جدید به وب سایت اضافه نمود و یا محتویات قبلی را حذف و بروز رسانی کرد.

در واقع وب سایت های داینامیک وب سایت هایی هستند که بخش ها و امکانات این نوع وب سایت ها کاملا پویا و زنده بوده و قابلیت تعامل و انجام امور اتوماتیک مانند ثبت نام اعضا ، نظرسنجی ، ارسال فرم ها و … را دارد و همچنین تعداد صفحات این نوع وب سایت ها نامحدود بوده و مدیریت بخش ها و محتوای یک وب سایت داینامیک بطور کامل توسط یک پنل مدیریتی جامع صورت میگیرد. کلیه امور مدیریتی و کاربری آن بطور آنلاین و توسط امکانات اتوماتیک و برنامه نویسی شده صورت می گیرد. وب سایت های داینامیک بطور کلی بر اساس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) به همراه بانک اطلاعاتی مجهز طراحی و ساخته می شوند. بنابراین طراحی وب سایت و ساختن سایت داینامیک نیاز به دانش و مهارت برنامه نویسی پیشرفته دارد که تنها از عهده متخصصین و افراد با تجربه بر می آید.

ویژگی های اصلی وب سایت داینامیک  :

  1. نیاز به تخصص بالا در امور برنامه نویسی تحت وب : طراحی وب سایت و ساختن سایت داینامیک نیاز به دانش برنامه نویسی و همچنین تخصص در امور امنیت، ارتقا و بروز رسانی برنامه  CMS دارد.
  2. امکانات کامل اتوماتیک وب سایت : امکانات پیشرفته و اتوماتیک مانند مدیریت مطالب و اخبار بطور نامحدود ، مدیریت محصولات ، مدیریت مقالات و کاتالوگ ، آمار بازدید ها ، مدیریت گالری ، مدیریت نظر سنجی ، فرم ها و … بسیاری امکانات دیگر.
  3. تعداد صفحات و بخش های نامحدود : در وب سایت داینامیک تعداد صفحات ، بخش ها ، منو و زیر منو ها و … نامحدود هستند.
  4. مدیریت آسان و آنلاین و بروز رسانی آنی و بلافاصله وب سایت : کلیه وب سایت های داینامیک دارای پنل مدیریت ویژه ای می باشند که امور مدیریتی توسط آن براحتی انجام شده و این امر مدیریت از هر مکان و هر زمانی را فراهم کرده و بروز رسانی وب سایت نیز بلافاصله می باشد.

هزینه طراحی بالاتر نسبت به طراحی وب سایت استاتیک : بدلیل اینکه طراحی سایت و ساختن سایت داینامیک نیاز به تولید و ویژه سازی سیستم دارد هزینه به مراتب بالاتری از طراحی وب سایت استاتیک دارد اما این هزینه تنها یکبار و برای همیشه است.

مبحث امنیت در طراحی و ساختن سایت داینامیک بسیار مهم است. زیرا در طراحی وب سایت و ساختن وب سایت داینامیک (پویا) باید برنامه نویسی تحت وب انجام شود و همین امر باعث می گردد که اگر طراحی این نوع سایت به افراد کم تجربه و یا شرکتهای نامعتبر سپرده شود با کوچکترین مشکل در برنامه نویسی سیستم ، امنیت سیستم پایین آمده و سایت در معرض خطر و حملات هکرها قرار می گیرد.

استودیو طراحی پرنیان وب با برخورداری از واحد طراحی مجرب و متخصص و تجارب چند ساله در زمینه طراحی سیستم های تحت وب و سیستم مدیریت محتوا و طراحی انواع وب سایت و پورتال ها در طیف های مختلف سازمانی ، اداری ، شرکتی و شخصی آماده است که طراحی وب سایت شما را به بهترین نحو و بصورت کاملا داینامیک و با امنیت و کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب انجام دهد.

جهت سفارش طراحی وب سایت مورد نظر خود به یکی از لینک های زیر مراجعه نمایید :

-


  • تعداد بازدید: 1561
  • تاریخ انتشار: سه شنبه 17 آبان 1390 ساعت 17:34


طراحی سایت, طراحی وب سایت, طراحی پرتال, طراحی پورتال, طراحی سایت داینامیک, افزایش رنکینگ وب سایت, بهینه سازی وب سایت, طراحی سایت شرکتی, طراحی پرتال سازمانی