طراحی وب سایت, طراحی سایت, طراحی پرتال, طراحی وب, پرنیان وب

  • پرنیان وب : طراحی وب سایت , طراحی وب سایت داینامیک , طراحی وب سایت شرکتی , طراحی وب سایت شخصی , طراحی سایت , طراحی وب , طراحی پرتال

  • پرنیان وب : طراحی پرتال , بهینه سازی سایت و سئو , طراحی پورتال , طراحی پرتال شرکتی , طراحی پرتال سازمانی , افزایش رنکینگ وب سایت , طراحی وب سایت


Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Unable to access /home/nkjarcom/public_html/templates/ja_ores/params.ini in /home/nkjarcom/public_html/templates/parnian/html/com_content/article/default.php on line 41

Warning: file_get_contents(/home/nkjarcom/public_html/templates/ja_ores/params.ini) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /home/nkjarcom/public_html/templates/parnian/html/com_content/article/default.php on line 41

یازده تصور غلط در مورد بازاریابی

11 تصور غلط در مورد بازاریابی - طراحی سایت و پرتال پرنیان وبشناخت بازاریابی اولین قدم در ایجاد یک کمپین موفق است. بازاریابی بیشتر از هر چیز دیگری به صبر و حضور ذهن نیاز دارد. بازاریابی یک اتفاق نیست بلکه یک فرآیند هدفدار است. بازاریابی هر نوع تماسی است که شما با کسانی که بخشی از کسب و کار شما نیستند برقرار می کنید. همچنین بازاریابی حقیقتی است که در قالبی جذاب و فریبنده عرضه می شود. بازاریابی فرصتی برای کسب سود از طریق کسب و کار، شانسی برای همکاری با بنگاههای اقتصادی دیگر در جامعه و صنعت و فرایندی برای ایجاد روابط بلند مدت پایدار استمتأسفانه اغلب چیزی از حقیقت باقی نمی‌ماند و باقی همه فریب است. بازاریابی هنر تغییر ذهن مردم است. بسیاری از صاحبان کسب و کار بازاریابی را چیزهایی می دانند که در واقع نادرست است. در زیر به برخی از این موارد اشاره می کنیم :

1. تبلیغات، بازاریابی نیست : فکر نکنید تبلیغات شما بازاریابی هم هست. برای بازاریابی بیش از 200 راه وجود دارد که تبلیغات یکی از آنها است. اگر تبلیغات می کنید یعنی فقط تبلیغات میکنید. یعنی تنها نیمی از یک درصد کاری را که می خواهید انجام می دهید.

2. پست مستقیم، بازاریابی نیست : بعضی شرکتها فکر می کنند با پست مستقیم تمام نیازهای کسب و کار آنها برطرف می‌شود. ممکن است اینکار برای شرکتهایی که کار آنها سفارش پستی است مناسب باشد اما اکثر کسب و کارها برای موفقیت در کار به ابزار بازاریابی بیشتری نیاز دارند.

3. بازاریابی تلفنی، همه بازاریابی نیست : برای بازاریابی صنعتی و تجاری روشهای کمی مانند تله مارکتینگ جوابگو هستند. پاسخ تله مارکتینگ را می توان با تبلیغات تقویت کرد. اما خودتان را گول نزنید. بازاریابی فقط تله مارکتینگ نیست.

4. استفاده از بروشور، بازاریابی نیست : بسیاری از شرکتها در تولید بروشور عجله می کنند و به کیفیت بروشورهای خود می بالند. اما آیا عرضه بروشور بازاریابی است؟ اگر بروشور در ترکیب با 10 تا 15 بخش مهم بازاریابی ترکیب شود می تواند مهم باشد در غیر اینصورت آنرا فراموش کنید.

5. تبلیغ در دفتر تلفن، بازاریابی نیست : بسیاری از شرکتها یک آگهی تبلیغاتی در یک دفترچه تلفن تبلیغاتی چاپ می کنند و فکر می کنند که وظیفه بازاریابی خود را انجام داده اند. البته در 5 درصد موارد این امر صدق می‌کند . اما در 95 درصد دیگر، عدم توجه به بازاریابی مصیبت بار است.

6. بازاریابی، نمایش نیست : بازاریابی را می توان فروش، ایجاد تمایل، یا انگیزه دانست اما بازاریابی یک نمایش برای سرگرمی دیگران نیست.

7. بازاریابی صحنه ای، برای شوخی و مزاح نیست : اگر در بازاریابی خود از شوخی استفاده می کنید ، مردم به عنوان یک موضوع خنده‌آور آنرا به یاد خواهند آورد اما این یادآوری، شامل محصول شما نمی شود. اگر در بازاریابی محصول خود از شوخی استفاده کنید برای بار اول و شاید دوم سرگرم کننده باشد اما پس از آن تکراری و آزاردهنده خواهد شد.

8. زیرکی، بازاریابی نیست : اگر در دام زرنگی خود گرفتار شوید علت آن است که متوجه نیستید که مردم فقط قسمت زیرکانه بازاریابی را درک می کنند نه آنچه که توسط آن عرضه می کنید. عاقبت زیرکی در بازاریابی این است که تمام توجه مردم به سمت آن جلب می شود و نه محصول شما 

9. بازاریابی، اصلاً پیچیده نیست : بازاریابی زمانی پیچیده می شود که نتوانیم سادگی آن را دریابیم. بازاریابی ساده است، برنامه ریزی و تعهد در اجرا.

10. بازاریابی، معجزه نیست : تا به حال به خاطر انتظار معجزه از بازاریابی پول زیادی اتلاف شده است. بازاریابی بهترین سرمایه گذاری است اگر درست انجام شود و درست انجام شدن آن به برنامه ریزی و صبر نیاز دارد.

11. وب سایت، بازاریابی نیست : اگر جایگاه بازاریابی را نشناسید پول زیادی را به صورت آنلاین از دست می‌دهید. وب سایت به شما کمک می کند، اما همه کار را انجام نمی دهد.

-


  • تعداد بازدید: 1816
  • تاریخ انتشار: جمعه 09 ارديبهشت 1390 ساعت 15:34


طراحی سایت, طراحی وب سایت, طراحی پرتال, طراحی پورتال, طراحی سایت داینامیک, افزایش رنکینگ وب سایت, بهینه سازی وب سایت, طراحی سایت شرکتی, طراحی پرتال سازمانی